Maderoterapie

O službě

Maderoterapie – masáž dřevěnými válečky a 100% přírodní terapie. Vaše tělo budou atraktivnější než kdykoli předtím.
V maderoterapii se používají bukové rotační (otočné) válečky, které se přizpůsobují anatomii lidského těla.
Celkem se na tělo a na obličej používá 12 rotačních válečků. S jejich pomocí mistr klientovi „vyformuje“ postavu do krásy: mladistvou, štíhlou, pevnou a vypracovanou. Krásné tělo je zdravé tělo. A o zdraví válečky pečují především.
Maderoterapie vyrovnává energii a snižuje stres, ale použití této terapie se rozšířilo i pro estetické účely, protože ji lze použít ke zpevnění a konturování těla, redukci tuku, boji proti celulitidě a aktivaci lymfatického systému.

Jak maderoterapie funguje?

Maderoterapická masáž rozbíjí tuk uložený pod kůží a eliminuje 2 nejčastější příčiny vzniku celulitidy , kterými jsou nedostatečné prokrvování problémové oblasti nebo zpomalený lymfatický systém.
Na madaroterapii mohou chodit ženy i muži všech věkových kategorií, kteří mají za cíl zhubnout, tvarovat postavu a zatočit s celulitidou.
Působí také jako prevence onemocnění spojených s celulitidou. Maderoterapie není výborná jen na hubnutí, zpevnění a odstranění celulitidy, ale taky na pročištění lymfatického systému (detox). Opatrnost je třeba mít u lidí s trombózou (léky na ředění krve). Nedoporučuje se u těhotných a kojících žen.

Kdo se o Vás bude starat:

Hana Konopková

Jak to vlastně vypadá?