Náš příběh

Nejen znojemským zákazníkům poskytujeme zkrášlovací služby již od roku 2021. Snažíme se rozšiřovat jejich paletu a tak u nás dnes můžete podstoupit řadu procedur zaměřených na získání a udržení zdravé kondice a vzhledu. Specializujeme se zejména na výživové poradenství, tělové zábaly Body Wraps, maderoterapii těla i obličeje a samoopalovací nástřik. Nabídka více služeb „pod jednou střechou“ Vám umožní zrelaxovat své duševní i fyzické síly při jediné návštěvě, bez zbytečného čekání.

Čas se posunul dále a my se v roce 2022 přestěhovali do nových prostor na ulici Vídeňská 707/25 ve Znojmě. Naše služby jsou však již od počátku zaměřeny na individuální péči o každého zákazníka, jelikož věříme, že každý jsme jedinečný a potřebujeme konkrétní přístup. To v praxi znamená, že nenabízíme žádné předem připravené balíčky procedur, ale vytváříme Vám je přímo na míru. Preferujeme proto objednávkový systém. Přijďte se k nám přesvědčit na vlastní kůži.

Hana Konopková

Maderoterapie těla a obličeje
Samoopalovací nástřik
Tělové zábaly Body Wraps
Vacupress

Karolína Konopková

Výživové poradenství
Samoopalovací nástřik
Tělové zábaly Body Wraps

V čem jsme jiní?

Naší bezesporu největší výhodou je právě pestrá paleta služeb, které najdete na jednom místě a které na sebe dobře navazují a každý si najde tu svoji. Díky předchozím dlouholetým zkušenostem v oboru Vám poskytujeme všechny procedury ve špičkové kvalitě za přijatelnou cenu. Investice do vašeho zdraví a krásy se však několikanásobně vrátí. Náš personál pravidelně absolvuje školení, vzdělává se v nejnovějších trendech v oboru a je držitelem profesních certifikátů.

 

Lidský přístup

Respektujeme představy našich klientek a klientů a volíme individuální přístup ke každému.

Vysoká kvalita

Dbáme na vysokou kvalitu našich služeb a používaných přípravků, ruku v ruce s profesionálním přístupem personálu.

Náš salon v číslech

0
Spokojených zákazníků
0
Poskytnutých procedur
0
Roky v oboru