Hyaluron pen

Co je to Hyaluron Pen?

Hyaluron Pen je inovace, která ukládá výplň kyseliny hyaluronové do epidermální a horní dermální vrstvy kůže bez tradičních jehel nebo injekcí. Toto bezbolestné ošetření, které je ideální pro klienty, kteří se bojí jehel nebo jim to je nepříjemné, je méně invazivní a rychlé a umožňuje klientům naplnit a vyplnit rty, jemné linky a vrásky. Prostřednictvím tlakové technologie pero využívá tlak, který způsobí, že se kyselina hyaluronová změní na molekuly Nano Scale a vloží do pokožky výplň s kyselinou hyaluronovou. Průměr tohoto toku je 0,17 mm, dvakrát menší než nejmenší inzulínová jehla. Použitou směsí je kyselina hyaluronová.

Hyaluron Pen lze použít k vytvoření objemu, tvaru a zvednutí.

Co je kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová, přírodní cukr vyskytující se v lidském těle, je nejvíce hydratační látkou na světě Jeho funkcí je přitahovat vodu a udržovat pokožku hydratovanou, kyprou a mladistvou. Protože lidské tělo vytváří kyselinu hyaluronovou přirozeně, není možné na ni být alergický.

Jak stárneme, tělo snižuje množství kyseliny hyaluronové a kolagenových vláken. Vysychají a ztenčují, což má za následek ztrátu hydratace a pružnosti.

To způsobuje ochabnutí kůže a tvorbu vrásek.

Přidáním kyseliny hyaluronové do pokožky oživíme kolagen a podpoříme svěžejší, plnější efekt.

Kyselina hyaluronová je hlavním stavebním prvkem pojivové tkáně.

Je to jako botox?

Ne, rozhodně to není jako botox.

Botox není výplň a nikdy se nevstřikuje do rtů (někdy však někteří klienti skutečně věří, že ano). Jak byste měli vědět, botox pouze dočasně přeruší nervové signály do některých svalů a tím omezí jejich pohyby, čímž se dosáhne hladší pokožky, protože vrásky se nyní prohlubují pohybem svalů. Pokud jde o Hyaluron Pen, dodává výplň s velmi nízkou viskozitou a nízkou elasticitou do rtů nebo pokožky obličeje. Dva zcela odlišné nástroje, které někdy mohou vyřešit stejný problém.

Je jeden lepší než druhý? No, ne nutně. Jak všichni víme, injekční aplikace botoxu může být mnohem nebezpečnější, pokud člověk není absolutní profesionál, který má dostatečné lékařské a estetické zázemí pro kosmetické zásahy.

 

Kontraindikace:

 

 

 

Těhotenství a kojení

Poruch srážlivosti krve

Výrazně stresovaný typ člověka

Kožní onemocnění v místě aplikace

Akutně probíhající onemocnění – teplota, záněty

Solární erytém

Známá přecitlivělost na některou ze složek aplikovaných přípravku

Diabetes mellitus (cukrovka)

Probíhající radioterapie (ozařování)

Akutní nádorové onemocnění

Hemofilie (krvácivost)

Užívání léků : na ředění krve , opary, potlačení bolesti.

Po aplikaci se nesmí 24 hod

pít alkoholiké nápoje

žádná fyzická zátěž -necvičit

nevysavovat se přímému slunci

nepoužívat rtěnku ani lesk na rty

Naopak je potřeba zajistit dostatečný přísun tekutin.

Princip účinku

Kyselinu hyaluronovou máme všichni přirozeně ve svém těle. Ale čím jsme starší, tím její obsah klesá a je potřeba ji doplňovat zvenčí. Kyselina hyaluronová je látka, která na sebe dokáže navazovat vodu, a to až v tisícinásobku své vlastní hmotnosti.

Pro koho je vhodná

Hydrataci potřebujeme všichni, dá se tedy říct, že pro všechny. Pokud se Vám tvoří mimické vrásky či už vrásky máte, tak pro vás ještě víc.

Jak správně kyselinu hyaluronovou používat

Jak jsme psali, kyselina hyaluronová na sebe váže vodu, a tu musí někde vzít. Ideální je tedy dobrý pitný režim a současné používání tonika nebo třeba i osvěžující mlhy.